image4_compressed

Dr Agata

Dr Agata Jasiczek w Pretty Studio zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Dr Agata jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Oprócz stomatologii, dr Agata Jasiczek zajmuje się medycyną estetyczną, a także prowadzi szkolenia z mezoterapii igłowej, nici, botoksu oraz wypełniaczy.

Nieustannie kształci się i jest niezwykle aktywna zawodowo, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty oraz dyplomy. Doświadczenie dr Agaty to ponad dziesięcioletnia praktyka zawodowa. Ma indywidualne podejście do pacjenta, jest osobą sympatyczną oraz wyrozumiałą, co może potwierdzić grono oddanych od lat pacjentów, jak i pracowników.

Zapraszamy do dr Agaty na:

  • modelowanie i wypełnienie ust, botoks
  • mezoterapię igłową
  • osocze bogatopłytkowe
  • wolumetrię i konturowanie twarzy
  • nici PDO/nici haczykowate oraz konsultacje z zakresu medycyny estetycznej
Joanna

Ciężko jest się w Pretty Studio do czegoś przyczepić. Za każdym razem wychodzę zachwycona. Bardzo profesjonalny zespół w połączeniu z przepięknym wystrojem studia tworzą idealną scenerię, w której kompleksowo można zadbać o urodę. Zdecydowanie polecam!

Joanna
Klaudia

Jestem mega zadowolona z pracy Darii! Pomalowała SAMA 14 osób na sesji zdjęciowej, a każda wyszła pięknie! Daria jest bardzo profesjonalna i dokładna. Do tego uśmiechnięta i widać, że robi to z pasją. Bardzo polecam!

Klaudia
Patrycja

Nie mogę napisać nic innego, jak to, że jestem mega zadowolona i nie mogłam trafić do lepszej i cudownej osoby! Która w końcu jest kompetentna i bardzo profesjonalna! Pięknie rozrysowane i wykonane brewki! Gorąco polecam!

Patrycja
Our Special Offer

You owe yourself this moment

Visit one of our multiple sessions of relaxation.