PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI OD NIKK MOLE

Marokańska henna z serii EKKOBEAUTY ma wyjątkowy, naturalny skład, dzięki czemu zapewnia:

• błyskawiczny efekt zadbanych brwi
• odżywienie i ochrona włosków
• stymulację wzrostu nowych włosków
• bezpieczeństwo w stosowaniu (jest także hipoalergiczna)

Jak wiadomo, brwi są najważniejszym elementem w wyglądzie naszej twarzy. Nawet, gdy nie mamy pełnego makijażu, nasza twarz z perfekcyjnie wystylizowanymi brwiami prezentować się będzie zdrowo i wyraziście.

Jak wygląda zabieg Nikk Mole?

1. Najpierw przygotowujemy skórę wykonując specjalny peeling oraz demakijaż okolicy brwi.
2. Analizujemy kształt twarzy, osadzenie oczu i brwi, a wszystko po to, by jak najlepiej dobrać odpowiedni kształt Twoich brwi idealnie pasujący do całej twarzy.
3. Rysujemy brwi, uwzględniając wszystkie zasady prawidłowego ich osadzenia. Tworzymy rysunek, zaznaczając miejsce gdzie brew ma się zaczynać i kończyć, właściwe uniesienie łuku brwiowego oraz naturalną linię rosnących brwi.
4. Gdy mamy do czynienia z asymetrią, ukrywamy ja pod odpowiednim rysunkiem.
5. Nakładamy specjalną Brow Pasty, która pozwoli na rozprowadzenie henny w taki sposób, by linia brwi była wyraźna i idealnie wyrysowana. Ponadto prócz pomocy w wyznaczaniu kształtu i ochrony skóry wokół brwi przed zafarbowaniem, ma działanie silnie pielęgnujące i odżywcze, dzięki naturalnym olejom z kokosa, migdałów, olejowi lnianemu, rycynowemu oraz dodatkowi masła shea.
6. Nakładamy hennę w niezwykle precyzyjny sposób oraz wykonujemy najmodniejsze obecnie cieniowanie brwi (ombre).
7. Woskujemy brwi specjalnym, naturalnym woskiem Lyco. Jego elastyczność sprawia, że depilacja jest mniej bolesna i skuteczniejsza. Pozbywamy się nawet nakrótszych włosków o długości 1 mm, a skóra po zabiegu pozostaje gładka i miękka.

Efekt stylizacji brwi metodą Nikk Mole utrzymuje się aż do 5 tygodni!