Just Perfect Body

Gorsety modelujące

Zapewniają ekspresowy efekt WOW wymodelowanej sylwetki, a ich regularne noszenie pomaga w dążeniu do szczuplejszej figury i wspiera w osiągnięciu wymarzonego rozmiaru.

ATUTY GORSETÓW JUST BECK:

WYGODA

Gorsety tworzone są z naturalnego lateksu najwyższej jakości, pozyskiwanego z drzewa kauczukowego. Od środka wyścielane są 100% bawełną. Doskonałe do noszenia na co dzień. Zakrywają wszystkie niedoskonałości, modelują talię, spłaszczają brzuch, likwidują boczki.

DYSKRECJA

Właściwie dobrany gorset jest niewidoczny pod jakimkolwiek ubraniem. Jednolite konstrukcje różnią się długością oraz liczbą fiszbin, dzięki czemu możesz wybrać model odpowiadający Twoim wymaganiom. Gorsety zapinane są na haftki lub suwak, który jest mniej widoczny po obcisłymi rzeczami.

REDUKCJA OBWODU TALII

Następuje stopniowo jeśli połączymy noszenie gorsetu ze zdrowym odżywianiem i  ćwiczeniami. Gorset wymusza niejako jedzenie mniejszych porcji, co pozytywnie wpływa na efekty, które nastąpią po ok. 6 tygodniach. Natomiast WAIST TRANING, czyli trening talii w gorsetach, pobudza aktywność termiczną, przyśpiesza usuwanie toksyn, stymuluje pocenie, podnosi temperaturę w miejscu brzucha, boczków talii, mobilizuje komórki tłuszczowe do szybszego spalania, a elastyczne sprężynowe fiszbiny pozwalają na swobodę podczas użytkowania.

Gorsety Just Beck to także doskonała propozycja dla kobiet po porodzie. Umożliwiają szybszy powrót do sylwetki sprzed ciąży.