Gen Factor 03- nowoczesna bioinżynieria tkankowa

Gen Factor 03 jest innowacyjnym preparatem, który wykorzystuje się w medycynie i kosmetologii komórkowej do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. 

Gen Factor 03 ma za zadanie pobudzać wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Nasza skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem wszelkich stanów zapalnych. Gen Factor idealnie sprawdzi się w każdym wypadku, kiedy potrzebna jest szybka odbudowa skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie przeciwstarzeniowe, przeciwtrądzikowe, w przypadku leczenia trudno gojących się ran (np. oparzeń czy owrzodzeń), w przypadku blizn potrądzikowych, pooparzeniowych, ubytków w tkankach czy rozstępów.

Odkrycie polskich naukowców

Twórcami przełomowych receptur metody Gen Factor jest grupa czternastu polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały niezwykle wysoką skuteczność preparatu.

W składzie żelu Gen Factor 03 znajdują się izolowane proteiny takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz starannie dobrany, wyjątkowy zestaw witamin i minerałów.

Terapia Gen Factorem polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracyjny. Gen Factor 03 wykazuje szerokie zastosowanie przy użyciu profilowanej aparatury oraz terapii łączonych.

 Efekty zabiegu Gen Factor 03 

– zagęszczenie skóry twarzy i ciała o ponad 20% (już po pierwszym zabiegu),
– spłycenie blizn i rozstępów,
– zmniejszenie przebarwień,
– regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej
– działanie łagodzące w przypadku stanów zapalnych, egzemy, łuszczycy i zmian trądzikowych,
– działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne,
– normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka,
– łagodzenie stanów alergicznych,
– stymulacja układu odpornościowego skóry,
– stymulowanie ekspresji genów.

By terapia była w 100% skuteczna, należy przestrzegać zaleceń pozabiegowych oraz stosować pielęgnację domową, zaleconą przez specjalistów z Pretty Studio.

 

Jak często powinno wykonywać się zabieg z użyciem Gen Factor 03?

Dla optymalnych efektów, zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością:

– w przypadku trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni,
– w  przypadku terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni.